Jógové karty

Naše karty, inspirované Montessori prvky, jsou opravdu jedinečné a vytvořené s láskou. Vmísilo se do nich spoustu energií a výsledek stojí za to!  

Karty jsou natolik hravé, že poslouží celé rodině. Díky promyšlenému konceptu nabízejí velkou škálu využití. Kartami provází Malý Buddha, který spolu s básničkou motivuje (nejen) děti k dynamickému provedení zvířátkové pozice. Básnička v sobě ukrývá hádanku a motivaci k logopedické prevenci. 

Kartičky se stanou skvělým pomocníkem v mateřských a základních školách, na lekcích dětské a rodinné jógy, ve vašich domovech, prostě všude, kde vám udělají radost. 

Napadá Vás, že byste potřebovali více inspirace? Naprosto Vám rozumíme, a proto pro Vás chystáme jedinečné workshopy, kde se dozvíte, jak celý koncept správně uchopit.

JÓGOVÁ ZVÍŘÁTKA S METODICKOU PŘÍRUČKOU


Tato sada obsahuje 3O papírových karet, které jsou rozděleny    do 5 kategorií - MOŘE, LOUKA, LES, SAFARI, FARMA.

V každé z nich pak naleznete 6 zvířátek reprezentujících danou kategorii.

Na každé kartě je motivační básnička/hádanka, která pomůže dětem dostat se do pozice hlouběji a více se v ní protáhnout.       V básničce je také ukryt příběh, který se dá dále rozvíjet.

Rozměry kartiček: 17,5 cm X 12,5 cm

Ke kartičkám jsme vytvořili také metodickou video příručku a natočili jsme video ke každému jednotlivému cviku. Dozvíte se, jak cvik správně provést v kombinaci s básničkou, na co si dát pozor a kam až se v pozici můžete dostat. 

Cena: 750,- Kč 

OBJEDNÁVKA

JÓGOVÁ ZVÍŘÁTKA

Tato sada obsahuje 3O dřevěných karet, které jsou rozděleny do 5 kategorií - MOŘE, LOUKA, LES, SAFARI, FARMA.

V každé z nich pak naleznete 6 zvířátek reprezentujících danou kategorii.

Na každé kartě je motivační básnička/hádanka, která pomůže dětem dostat se do pozice hlouběji a více se v ní protáhnout. V básničce je také ukryt příběh, který se dá dále rozvíjet.

Rozměry kartiček: 10,8 cm X 6,6 cm

Celá sada je vyrobena v ČR a při výrově bylo použito březové dřevo.

Cena: 2 200,- Kč  

Nedostupné