Jógové karty

Naše karty, inspirované Montessori prvky, jsou opravdu jedinečné a vytvořené s láskou. Vmísilo se do nich spoustu energií a výsledek stojí za to! Co se týče materiálu, dřevo pro nás bylo jasnou volbou! 

Karty jsou natolik hravé, že poslouží celé rodině. Díky promyšlenému konceptu nabízejí velkou škálu využití. Kartami provází Malý Buddha, který spolu s básničkou motivuje (nejen) děti k dynamickému provedení zvířátkové pozice. Básnička v sobě ukrývá hádanku a motivaci k logopedické prevenci. 

Kartičky se stanou skvělým pomocníkem v mateřských a základních školách, na lekcích dětské a rodinné jógy, ve vašich domovech, prostě všude, kde vám udělají radost. 

Napadá Vás, že byste potřebovali více inspirace? Naprosto Vám rozumíme, a proto pro Vás chystáme jedinečné workshopy, kde se dozvíte, jak celý koncept správně uchopit.

JÓGOVÁ ZVÍŘÁTKA

Tato sada obsahuje 3O dřevěných karet, které jsou rozděleny do 5 kategorií - MOŘE, LOUKA, LES, SAFARI, FARMA.

V každé z nich pak naleznete 6 zvířátek reprezentujících danou kategorii.

Na každé kartě je motivační básnička/hádanka, která pomůže dětem dostat se do pozice hlouběji a více se v ní protáhnout. V básničce je také ukryt příběh, který se dá dále rozvíjet.

Rozměry kartiček: 10,8 cm X 6,6 cm

Celá sada je vyrobena v ČR a při výrově bylo použito březové dřevo.

Karty možno nyní objednat i ve slovenském a anglickém jazyce (zakázková výroba).

Cena: 2 200,- Kč (85 EUR) 

OBJEDNAT