O nás

Jmenuji se Petra Dušková a už jako malá jsem věděla, že chci být učitelkou a pracovat s dětmi. Od těch nejstarších jsem se pomalu dostala k těm úplně nejmenším a v tu chvíli jsem věděla, že to bude to pravé pro mě! A je! Založila jsem dětské centrum a zvolila jsem s dětmi cestu dětské jógy, muzikoterapie a aromaterapie. Jsem šťastná, že mohu být průvodkyně na jejich vzdělávací cestě! Dětská jóga pro mě rozhodně není jen o kočce a psovi, ale je to celá filozofie o tom, jak udržet děti ve středu své osy a být vyrovnanou osobností už od malička. Čím více proplouvám světem dětské jógy, tím více vnímám důležitost inspirace, které není nikdy dost. Ráda inspiraci nejen získávám, ale i předávám dále. Baví mě tvořit smysluplné věci a věřím, že i vy shledáte smysl v naší tvorbě. 

Já jsem Petr Dušek a už od malička rád kreslím a maluji. Vždycky jsem to bral jako standardní součást mého života a ani mě nenapadlo, že bych se tím mohl živit. Zvolil jsem cestu gastronomie, které jsem se naplno věnoval a záleželo mi na spokojenosti lidí. Postupně jsem ale vnímal, že bych rád naplnil svůj sen z dětství a věnoval svoji energii umění. Tvorba jógových karet je pro mě velkou radostí a jsem plně otevřen další nápadům. Rád pomáhám svojí ženě v dětském centru, pronikl jsem do světa jógy a muzikoterapie. Sám moc rád jógu cvičím a fascinují mě africké bubny.

Jmenuji se Lenka Koníčková a jsem podnikavý tvor. Tuto podnikavost jsem dostala do vínku od mého taťky, který se vždy snažil ze mě vychovat silnou osobnost. Síla osobnosti je ukrytá uvnitř člověka a záleží jen na nás, zda ji v sobě objevíme a správně využijeme. Jednou z cest, jak objevit sílu a dobro v nás, je zajisté jóga, se kterou jsem více seznámila díky Pétě a jejímu dětskému centru, kde v současné době vedu hodinu dětské jógy. Dětská hravost a spontánnost mě skutečně naplňuje. Ovšem příprava již tak jednoduchá není. Proto chceme předávat naše zkušenosti a nápady, a nabídnout naše vlastní pomůcky i vám ostatním, kteří s dětmi pracujete a snažíte se z nich vychovat silné a vyrovnané bytosti.


Naše certifikáty: