ON-LINE LEKCE RODINNÉ JÓGY

I přesto, že je doba, jaká je, snažíme se být v co největší interakci s dětmi alespoň na dálku. Osvědčila se nám on-line rodinná, při které se snažíme Vás a Vaše děti, co nejvíce vtáhnout do děje a motivovat k přirozenému cvičení a odpočinku. Zažijete spoustu dobrodružství, to Vám zaručujeme!

• Rodinná jóga je jednou z nejúčinnějších metod, jak se vzájemně sblížit a společně se na sebe více naladit.                  • Během těchto lekcí si užijete nezapomenutelnou rodinnou chvilku, která je často velmi vzácná.                                              • Společně se ponoříme na malý okamžik do dětského světa a dovolíme si probudit své vnitřní dítě. Stanete se parťákem Vašeho dítka.                                                                                    • Užijeme si úžasné jógové dobrodružství plné her, párových cviků, vzájemných masáží, společného zpívání léčivých manter a mnoho dalších relaxačních metod.                                              • Vše, co si na těchto lekcích ukážeme, se pro Vás může stát velkou inspirací pro pochopení Vašich odlišných světů. 


KAŽDOU NEDĚLI: 9:00 - 9:30 (RODINNÁ JÓGA S PETROU A LENKOU)

                                                      ZAČÍNÁME 7.2.2021 v 9:00                                                                                                           (14.2., 21.2. , 28.2., 7.3., 28.2., 14.3., 21.3.)

Přicházíme s novým blokem BARVY ČAKER, kdy Vám i dětem přirozeně hravou formou přiblížíme energie jednotlivých čaker. S těmito energiemi jsou spojené cviky, vůně a zvuky.   

Máte se na co těšit!!!

Cena za celý blok - 7 lekcí: 700,- (platba předem na fakturu)                                  

PŘIHLÁŠKA